Forthcoming Fixtures

Filter Fixtures:
By Month
By Competition

Monday 24th September 2018
Premier Division
Winsford United v Northwich Vics (19:45)

 

Monday 24th September 2018
Lancashire Challenge Trophy 1st Rnd
Daisy Hill v Bamber Bridge (19:45)

 

Monday 24th September 2018
First Division South
Stockport Town v Maine Road (20:00)

 

Tuesday 25th September 2018
Premier Division
Abbey Hey v Irlam (19:45)
Ashton Athletic v West Dids & Chor (19:45)
City of Lpool v Lith REMYCA (19:45)
Congleton Town v Whitchurch Alp (19:45)

 

Tuesday 25th September 2018
Cheshire Senior Cup Prelim Rnd
Cammell Laird v Hyde United (19:45)

 

Tuesday 25th September 2018
Lancashire Challenge Trophy 1st Rnd
Clitheroe v Atherton LR (19:45)
Colne v AFC Darwen (19:45)
Holker OB v Southport (19:45)
Lancaster City v Charnock Rich (19:45)
Nelson v Atherton Colls (19:45)
Squires Gate v Padiham (19:45)

 

Tuesday 25th September 2018
First Division South
Ellesmere Rngrs v Stone O.A. (19:45)
Stone Dominoes v St Martins (19:45)

 

Wednesday 26th September 2018
First Division North
AFC Liverpool v AFC Blackpool (19:45)
Steeton v Chadderton (19:45)

 

Wednesday 26th September 2018
First Division South
Eccleshall v Abbey Hulton (19:45)

 

Saturday 29th September 2018
Premier Division
1874 Northwich v Bootle (15:00)
Barnoldswick Tn v Ashton Athletic (15:00)
City of Lpool v Winsford United (15:00)
Irlam v Charnock Rich (15:00)
Lith REMYCA v Congleton Town (15:00)
Northwich Vics v Silsden (15:00)
Padiham v Burscough (15:00)
Runcorn Town v Abbey Hey (15:00)
Squires Gate v West Dids & Chor (15:00)
Whitchurch Alp v Hanley Town (15:00)

 

Saturday 29th September 2018
First Division North
AFC Blackpool v Nelson (15:00)
Atherton LR v AFC Darwen (15:00)
Bacup Borough v Cleator Moor (15:00)
Carlisle City v AFC Liverpool (15:00)
Chadderton v Longridge Town (15:00)
Holker OB v Garstang (15:00)
Lower Breck v Avro (15:00)
Prestwich Heys v Daisy Hill (15:00)
Shelley v Ashton Town (15:00)
St Helens Town v Steeton (15:00)

 

Saturday 29th September 2018
First Division South
Abbey Hulton v Cheadle Heath (15:00)
Alsager Town v Maine Road (15:00)
Cammell Laird v Eccleshall (15:00)
Cheadle Town v Stone Dominoes (15:00)
Ellesmere Rngrs v Stockport Town (15:00)
New Mills v Barnton (15:00)
St Martins v Rylands (15:00)
Stone O.A. v Vauxhall Mtrs (15:00)
Wythenshawe Am v FC Oswestry (15:00)
Wythenshawe Town v Sandbach (15:00)

 

Monday 1st October 2018
Premier Division
Winsford United v Irlam (19:45)

 

Tuesday 2nd October 2018
Premier Division
1874 Northwich v Ashton Athletic (19:45)
Burscough v Whitchurch Alp (19:45)
Charnock Rich v Padiham (19:45)
Hanley Town v Irlam (19:45)
Silsden v City of Lpool (20:00)
West Dids & Chor v Barnoldswick Tn (19:45)

 

Tuesday 2nd October 2018
Derbyshire Senior Cup 1st Rnd
South Normanton v New Mills (19:45)

 

Tuesday 2nd October 2018
First Division North
Atherton LR v Longridge Town (19:45)
Lower Breck v Daisy Hill (19:45)
Shelley v Prestwich Heys (19:45)

 

Tuesday 2nd October 2018
First Division South
Wythenshawe Town v Barnton (19:45)

 

Wednesday 3rd October 2018
Premier Division
Lith REMYCA v Bootle (19:45)
Runcorn Town v Congleton Town (19:45)

 

Wednesday 3rd October 2018
Cumberland Senior Cup 1st Rnd
Cleator Moor v Borough (19:30)

 

Wednesday 3rd October 2018
First Division North
Avro v Bacup Borough (20:00)
Garstang v Ashton Town (19:45)

 

Wednesday 3rd October 2018
First Division South
Eccleshall v Sandbach (19:45)
Stone O.A. v Alsager Town (19:45)

 

Thursday 4th October 2018
First Division North
St Helens Town v AFC Liverpool (19:45)

 

Friday 5th October 2018
The First Division Cup 2nd Rnd
Vauxhall Mtrs v Cammell Laird (19:45)

 

Saturday 6th October 2018
The First Division Cup 2nd Rnd
Abbey Hulton v Rylands (15:00)
AFC Blackpool v Stockport Town (15:00)
AFC Liverpool v Cleator Moor (15:00)
Ashton Town v Wythenshawe Am (15:00)
Avro v Stone Dominoes (15:00)
Chadderton v Alsager Town (15:00)
Cheadle Heath v St Helens Town (15:00)
Eccleshall v Nelson (15:00)
Ellesmere Rngrs v Stone O.A. (15:00)
Longridge Town v Garstang (15:00)
Lower Breck v Carlisle City (15:00)
Maine Road v FC Oswestry (15:00)
Prestwich Heys v Barnton (15:00)
Sandbach v Cheadle Town (15:00)
Steeton v Bacup Borough (15:00)
Vauxhall Mtrs v Cammell Laird (15:00)

 

Saturday 6th October 2018
Premier Division
Abbey Hey v Whitchurch Alp (15:00)
Ashton Athletic v Bootle (15:00)
Barnoldswick Tn v Irlam (15:00)
Burscough v 1874 Northwich (15:00)
City of Lpool v West Dids & Chor (15:00)
Congleton Town v Padiham (15:00)
Hanley Town v Lith REMYCA (15:00)
Silsden v Runcorn Town (15:00)
Squires Gate v Northwich Vics (15:00)
Winsford United v Charnock Rich (15:00)

 

Saturday 6th October 2018
First Division North
Holker OB v Atherton LR (15:00)
Shelley v Daisy Hill (15:00)

 

Saturday 6th October 2018
First Division South
New Mills v St Martins (15:00)

 

Monday 8th October 2018
Premier Division
Winsford United v Ashton Athletic (19:45)

 

Tuesday 9th October 2018
Premier Division
Bootle v Runcorn Town (19:45)
Congleton Town v 1874 Northwich (19:45)
Squires Gate v Irlam (19:45)

 

Tuesday 9th October 2018
Manchester Premier Cup 1st Rnd
West Dids & Chor v Droylsden (19:45)

 

Tuesday 9th October 2018
West Riding County Cup 1st Rnd
Barnoldswick Tn v Silsden (19:45)

 

Tuesday 9th October 2018
First Division North
Ashton Town v Shelley (19:45)
Prestwich Heys v St Helens Town (19:45)

 

Tuesday 9th October 2018
First Division South
Abbey Hulton v New Mills (19:45)
FC Oswestry v Stone O.A. (19:45)
Sandbach v Ellesmere Rngrs (19:45)
Wythenshawe Am v Stockport Town (19:45)

 

Wednesday 10th October 2018
Premier Division
Lith REMYCA v Abbey Hey (19:45)

 

Wednesday 10th October 2018
First Division North
AFC Darwen v Daisy Hill (19:45)
Holker OB v Carlisle City (20:00)

 

Wednesday 10th October 2018
First Division South
Barnton v Alsager Town (19:45)

 

Thursday 11th October 2018
First Division North
Bacup Borough v AFC Blackpool (20:00)

 

Saturday 13th October 2018
The Buildbase FA Vase 1st Rnd
Cadbury Ath v Hanley Town (15:00)
Hallam v Charnock Rich (15:00)
Hebburn Town v City of Lpool (15:00)
Irlam v Handsworth Par (15:00)
Lith REMYCA v Thackley (15:00)
Nelson v Ashington (15:00)
Northwich Vics v Cammell Laird (15:00)
Prestwich Heys v Garforth Town (15:00)
Runcorn Town v Guisborough Twn (15:00)
Sporting Khalsa v Winsford United (15:00)
Squires Gate v Sandbach (15:00)
Staveley MW v Silsden (15:00)
Steeton v Avro (15:00)
Swallownest v Garstang (15:00)
Vauxhall Mtrs v Seaham RS (15:00)
Winterton Ran v Lower Breck (15:00)

 

Saturday 13th October 2018
Premier Division
Abbey Hey v Padiham (15:00)
Ashton Athletic v 1874 Northwich (15:00)
Bootle v Burscough (15:00)
West Dids & Chor v Congleton Town (15:00)
Whitchurch Alp v Barnoldswick Tn (15:00)

 

Saturday 13th October 2018
First Division North
AFC Blackpool v Holker OB (15:00)
Bacup Borough v Longridge Town (15:00)
Chadderton v Ashton Town (15:00)
Cleator Moor v AFC Liverpool (15:00)
Shelley v Carlisle City (15:00)
St Helens Town v Daisy Hill (15:00)

 

Saturday 13th October 2018
First Division South
Alsager Town v Cheadle Town (15:00)
Barnton v Maine Road (15:00)
Cheadle Heath v Abbey Hulton (15:00)
Eccleshall v Wythenshawe Am (15:00)
FC Oswestry v Stone Dominoes (15:00)
New Mills v Rylands (15:00)
Stone O.A. v Stockport Town (15:00)
Wythenshawe Town v Ellesmere Rngrs (15:00)

 

 

Our Sponsors & Partners